MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Pumps 6514451

nr 651 4451

Bea Szenfeld

(f. 1972), Sverige

'Whatever forever', Bea Szenfeld (b. 1972), 2008, unique, hand made, storlek 38. Medföljande låda även gjord av designern. Pappersteknik, visades på utställning under modeveckan i Paris våren 2008, wear, damages.

Pumps, 'Whatever forever', Bea Szenfeld (f. 1972), 2008, Unika, handgjorda, storlek 38. Medföljande låda även gjord av designern. Pappersteknik, visades på utställning under modeveckan i Paris våren 2008

Condition: slitage, skador

Bea Szenfeld, born 1972 in Poland, Swedish fasch fashion designer.

300

SEK 3400

Monday August 16 2010
at 16:00:00

  • Artist/Designer

Bea Szenfeld

Read more about Bea Szenfeld